Aprīkojuma darbības rezultāts

  • Samazina degvielas patēriņu līdz 20%
  • Palielina dzinēja jaudu līdz 5ZS.
  • Samazina kaitīgo vielu izplūdi CO un CH par 40%-50%
  • Dzinēja resursu palielinājums.
  • Garantija - 7 gadi(kalpošanas ilgums neierobežots).


Super FuelMax

  Super FuelMax

Super FuelMax – kompakts un autonoms aprīkojums, kurš ļauj automašīnām ierobežot patērējamo degvielas daudzumu līdz pat 20%. Tajā pat laikā manāmi palielina dzinēja jaudu un paildzina tā kalpošanas ilgumu. Bez tam šis aprīkojums ievērojami samazina kaitīgās izplūdes vielas. Aprīkojums ir vienkārši uzstādāms, nav vajadzīga elektro barošana. Uzstāda uz degvielas padeves caurules, gadījuma, ja esat nolēmis nomainīt automašīnu aprīkojuma pārlikšana Jums aizņems 10-15 minūtes. Aprīkojums rekomendēts uzstādīšanai uz visu veidu iekšdedzes dzinējiem (karburatori, inžektori, dīzeļi).

Super FuelMax ir viegli uzstādāms jebkuras markas automašīnā!

Super FuelMax var tikt uzstādīts dažu minūšu laikā bez jebkādām speciālām zināšanām un instrumentiem!

Super FuelMax optimizē degvielas molekulāro struktūru un veicina tās pilnīgu sadegšanu!

Super FuelMax parāda teicamus rezultātus gan uz benzīna, gan dīzeļdzinējiem. Tas ir efektīvs praktiski uz visiem transporta līdzekļiem - vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, autobusiem, džipiem, kuteriem, motocikliem u.t.t.


  ZinātneMagnētiskās rezonanses aprīkojumu Fuel Max izstrādāja amerikāņu fiziķis R. Keins 1989. gadā, patentēja ASV kompānija „General Motors” Japānā un citās valstīs.

Aprīkojuma darbošanās princips pamatojas uz magnētiskā lauka fundamentāliem pētījumiem, ko savulaik veica fiziķis Bloks un Persals, par kuriem 1952. gadā viņiem tika piešķirta Nobela prēmija.

R.Keina izgudrojumu panākumu sarakstā ir arī tāds priekšmets kā radio peidžers, kuru viņš izstrādāja jau 30 gadus atpakaļ.
Dotajā brīdī Roberts Keins ir IR&D kompānijas, kas izstrādāja Fuel Max prezidents, kā arī Nacionālās Aerokosmiskās aģentūras padomnieks un ASV aizsardzības padomnieks, kā arī Motorolas korporācijas padomnieks, darbojas arī kā ASV Nacionālās zinātnes akadēmijas loceklis.


 sākumlapa   informācija   dīlers   uzstādīšana   testi   kontakti 
In english | По русски