Uzstādīšana

Super Fuel Max uzstāda uz degvielas caurules 3-5 cm pirms karburatora jeb inžektora.
Nostiprina ar parastu plastmasas fiksatoru, kurš ir Super Fuel Max komplektā.

Super FuelMax

  • Uzstādiet Super Fuel Max uz degvielas padeves caurules pēc iespējas tuvāk karburatoram, jeb inžektoram. Atcerieties - jo tuvāk karburatoram/inžektoram uzstādīsiet Super Fuel Max, jo efektīvāk tas darbosies!
  • Uzlieciet Super Fuel Max pusītes tā, lai rievotās daļas būtu viena otrai pretim.
  • Izveriet saiti caur pusīšu „austiņām”.
  • Savelciet cieši saiti un nofiksējiet to.
Super FuelMaxVienam dzinējam var būt vajadzīgi vairāki Super Fuel Max. Lūk tabula pēc kuras Jūs varat vadīties:Benzīna dzinēji
Dzinēja tilpums līdz 1.6 litriem 1 gab.
Dzinēja tilpums no 1.6 līdz 3.0 litriem 2 gab.
Dzinēja tilpums virs 3.0 litriem 3 gab.
Dīzeļdzinēji
Dzinēja tilpums līdz 1.6 litriem 1 gab.
Dzinēja tilpums no 1.6 līdz 2.8 litriem 2 gab.
Dzinēja tilpums no 2.9 līdz 5 litriem 3 gab.
Smagie dīzeļdzinēji ar jaudu līdz 500zs6 gab.
Smagie dīzeļdzinēji ar jaudu virs 500zs7 gab.

  Uzstādīšana automašīnām ar inžektora sistēmu:

Super FuelMax Automašīnām ar inžektoru ir nevis viens, bet gan 2 degvielas padeves trubas. Viens no tiem ir atpakaļpadeves, tomēr Super Fuel Max jāuzstāda uz degvielas padeves caurules, nevis atpakaļpadeves.
Ja dzinējs darbojas, tad viegli var atpazīt vajadzīgo cauruli, jo tā būs vēsāka par atpakaļpadeves. Dažām mašīnām padeves truba ir marķēta ar dzeltenām un baltām strīpām, bet atpakaļpadeves - ar zilām strīpām.
Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst tiem, kam ir elektroniska iešprice. Vēlams vismaz 5 minūtes pirms Super Fuel Max uzstādīšanas noņemt akumulatora "mīnus" vadu, lai šī elektroniskā iešprices sistēma vēlāk pielāgotos jaunajiem degvielas apstākļiem.


  Rekomendācija automašīnu īpašniekiem.

Ja jūsu auto dzinējs pirms Fuel Max uzstādīsanas noregulēti : klapani, karburators,aizdedzes apsteigšanas leņķis, tad uzstādot Fuel Max,jūs novērosiet, ka dzinēja jauda uzlabosies, sevišķi tas tiek novērots automašīnai uzņemot ātrumu un ātrum posmos, dzinējam strādājot tukšgaitā – vājāk, tā kā Fuel Max efektivitāte pieaug paugstinoties degvielas plūsmas spiedienam starp magnētiem. Lai nodrošinātu degvielas patēriņu ekonomijas režīmā iesakām nomainīt degvielas filtru un noregulēt degvielas skrūvi, kā rezultātā paaugstinās skābekļa daudzums (karburatora dzinējiem), savukārt inžektora dzinējiem jānoregulē degvielas padeve.

Piezīme – pirms Fuel Max uzstādīšanas auto ar inžektora dzinēju , apmēram 5 minūtes pirms uzstādīšanas jāatvieno mīnus klemme uz akumulatora baterejas. Emisija rāda dzinēja degvielas nobraukumu, citiem vārdiem, mazakais emisijas daudzums – pilnīgāka degvielas izdegšana.

 

  Svarīgi:

Uzstādot SuperFuelMax, jāņem vērā tā spēcīgās magnētiskās ierīces un tāpēc pirms uzstādīšanas uzmanīgi izlasiet instrukciju!


 sākumlapa   informācija   dīlers   uzstādīšana   testi   kontakti 
In english | По русски