Mercedes-AMG GT Track

Ekskluzīvā Mercedes-AMG GT Track sērija – jaudīgākais auto klientiem

Mercedes-AMG GT Track sērija tika atklāta par godu AMG 55 gadu jubilejai.

Mercedes AMG GT Track
Mercedes AMG GT Track (Foto: Mercedes Group Media)

Mercedes-AMG ir prezentējis savu līdz šim jaudīgāko klientu automobili, kas pazīstams kā GT Track sērija. Pamatojoties uz iepriekšējo AMG karali “GT Black Series” – AMG zīmola 55. gadadienas svinībām tika ieviesta Track sērija, un tās skaits ir ierobežots līdz 55 vienībām.

Dzinējs

Šī monstra pamatā ir tas pats 4,0 litru motors ar divām turbīnām un plakanu kodolu, kas ir Black Series, taču AMG palielināja tā jaudu līdz vienpadsmit, uzstādot jaunus motorsporta degvielas iesmidzinātājus un uzlabojot ECU (elektronisko vadības bloku). Rezultātā Track Series jauda ir sasniegusi 724 ZS un 630 ZS griezes momentu – par 4 ZS un 40 ZS vairāk nekā brutālajai GT Black Series. Turklāt tam ir sešu pakāpju Hewland HLS sekvenciālā pārnesumkārba un regulējams diferenciālis.

Viegls un aerodinamisks

Mercedes-AMG GT Track
Mercedes-AMG GT Track (Foto: Mercedes Group Media)

AMG ir izmantojis savu GT3 un GT4 sacīkšu pieredzi, lai radītu sacīkšu sacīkšu automobili, taču tas izslēdz arī GT Track Series uz ceļiem. Uzņēmums ir pilnībā nojaucis salonu, uzstādījis apgāšanās krātiņu un daudzus paneļus aizstājis ar vieglākām oglekļa šķiedras detaļām, tādējādi GT Track sērijas automašīnas svars ir samazināts līdz 1400 kg, salīdzinot ar 1615 kg GT Black. Ir arī oglekļa šķiedras aerodinamiskie uzlabojumi, piemēram, priekšējais sadalītājs un regulējams sacīkšu aizmugurējais spārns. Šīs modifikācijas ir izstrādātas tā, lai ietaupītu sekundes desmitdaļas no jūsu apļa laika.

Bremžu sistēma un salons

Mercedes-AMG GT Track Interior
Mercedes-AMG GT Track interjers (Foto: Mercedes Group Media)

Tas nenozīmē, ka AMG GT Track sērijas automobiļa salons ir pilnībā spartānisks. Automobilis ir aprīkots ar dažām ērtām funkcijām, piemēram, regulējamu vilces kontroli. Visai šai jaudai nepieciešama pienācīga bremžu jauda, un AMG ir uzstādījis 390 mm priekšējās un 355 mm aizmugurējās tērauda bremzes ar bremžu siju, lai regulētu līdzsvaru. Automašīnas ir aprīkotas arī ar ABS, ko kopā ar vilces kontroli var regulēt 12 pakāpēs. Autovadītāji būs priecīgi uzzināt, ka Track Series ir aprīkots ar oglekļa šķiedras drošības būri gadījumam, ja kaut kas notiktu nepareizi. Track Series ir arī ekskluzīvs stūres rats, kas izstrādāts sadarbībā ar Cube Controls (sacīkšu simulatoru eksperti) un ir aprīkots ar vairākām regulēšanas iespējām. Ar vadības panelī iebūvētu slēdzi var reģistrēt arī apļa laiku.

Ekskluzivitāte katrā detaļā

Lai jūs zinātu, cik ekskluzīvs ir jūsu unikālais GT Track sērijas modelis, katra modeļa salonā būs piemiņas plāksnīte, kas atgādina par 55. gadadienu kopš 1967. gadā Hanss Verners Aufrehts un Erhards Melhers dibināja AMG uzņēmumu.

About the author

Sveiki, es esmu Artūrs. Man patīk viss, kas ir saistīts ar automašīnām. Patīk fotogrāfēt un ceļot, ka arī iepazīt jaunas vietas - mana sieva un bērni ir vislabākā kompānija. Es vienmēr esmu gatavs smieties un mīlu likt cilvēkiem smaidīt.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo - sazinieties ar mani, ja vēlaties aprunāties par automašīnām, fotografēšanu vai vienkārši par dzīvi kopumā!