Kredītlīnija – Tavs parocīgais palīgs steidzama auto remonta apmaksai

Kredītlīnija – Tavs parocīgais palīgs steidzama auto remonta apmaksai

Foto: Pixabay.com

Dzīve mēdz sarūpēt dažādus negaidītus pavērsienus –  no absolūti komiskiem, kad nekas cits neatliek, kā nodomāt “Nu, kā tas vispār ir iespējams?!”, līdz pilnīgi nopietniem, kad nemanot mēdz piezagties:

  • nolemtība;
  • bezspēcība;
  • izmisums, un šķiet, ka situāciju atrisināt nav iespējams, lai kā Tu censtos.

Viens no dzīves izspēlētajiem jokiem, kas cilvēkiem tiek piedāvāts salīdzinoši bieži, ir ķibele ar auto visnepiemērotākajā brīdī. Šāds atgadījums ir pamatīgs pārbaudījums ne tikai nerviem, bet arī makam, jo nereti remonta izmaksas un piemaksa par īpaši ātru auto apkopi veido iespaidīgas naudas summas, kas ne visiem un ne vienmēr ir pieejamas. Kādā situācijā kredītlīnija var nākt talkā kā parocīgs palīgs, uzzini raksta turpinājumā!

Informēts – tātad sagatavots

Visiem labi zināma patiesība ir tā, ka, zinot savu pretinieku, ir vieglāk uzvarēt cīņu. Tādēļ mēs piedāvājam Tev kopā ar mums apskatīt vienu no iespējamiem auto salūšanas neparedzētā brīdī scenārijiem, lai Tu būtu informēts un sagatavots, ja kādreiz dzīvē arī Tevi piemeklētu šāds gadījums.

Diena iesākās kā parasti

Iedomājies – Tu izdzirdi ikrīta modinātāja zvanu. Vēl miegains Tu atrodi skapī šīs dienas tērpu, ko lēnā garā, malkojot ierasto rīta kafiju, uzvelc mugurā. Pabeidzis kafijas tasi un apģērbies, Tu dodies uz auto un, slēdzot ciet mājokļa durvis, sev vēlreiz atgādini, ka šodien ir svarīga diena, jo priekšnieks palūdza Tevi pēc pusdienlaika aizbraukt uz attālu pilsētu pēc steidzami vajadzīga pasūtījuma, kam rīt no rīta jau ir jābūt viņa kabinetā uz galda, lai tur vai kas.

Sagatavošanās darbi rit gludi

Kad esi ieradies darbā, priekšnieks rīta sapulces noslēgumā vēlreiz pārliecinās, vai tiešām Tu varēsi aizbraukt pēc pasūtījuma, un jūsu sarunu pabeidz ar frāzi: “Es Tev uzticos, nepievil mani”. Pēc sapulces Tavas pirmās darba stundas aizrit kā ierasts, kārtojot dokumentus, bet stundu pirms pusdienām Tu rūpīgi pēti kartes un prātā zīmē maršrutu, kā labāk nonākt galamērķī.

Negaidīts atgādinājums koncentrēties uz ceļu

Papusdienojis Tu atkal sēdies savā auto un sākas līkumošana pa pilsētas ielām, meklējot mazākos sastrēgumus. Tu tikai uz mirkli aizskaties uz ielas nosaukumu, mēģinādams to salasīt, kad Tevi tagadnē atgriež trieciens. Izrādās, koncentrējoties uz nosaukuma lasīšanu, Tu esi palaidis garām “STOP” zīmi, un esi izraisījis nelielu avāriju, kā rezultātā ir sasists Tava auto kreisais lukturis, priekšējais kreisais spārns un riteņa arka. Lai varētu aizbraukt pēc pasūtījuma, tas nekavējoties jānomaina, taču makā nav pietiekami daudz naudas ekspress remontam.

Esi atbildīgs!

Šajā situācijā, lai apmaksātu auto remontu, Tev lieti noderēs izdevīga kredītlīnija, taču esi apdomīgs – aizņemies tikai tik, cik nepieciešams steidzamo izmaksu segšanai! Un esi atbildīgs satiksmes dalībnieks – koncentrējies esot uz ceļa, lai iztiktu bez šādiem starpgadījumiem!