Pirmais skats uz pirmo Jeep EV

Iepazīstinām ar gaidāmā Jeep EV pirmo izskatu (Foto: Stellantis)

Autobūves nozare beidzot pilnībā pārorientējas uz pilnībā elektriskajiem transportlīdzekļiem. Jeep ir jaunākais lielais zīmols, kas iesaistījies šajā procesā, parādot pirmos attēlus par savu pirmo elektromobili. Stellantis vadītājs Karloss Tavaress (Carlos Tavares) šā mēneša sākumā automobiļu ražotāja Dare Forward 2030 prezentācijā atklāja pirmo automobiļa izskatu.

Un ko jūs domājat? Jeep EV izskatās gluži kā klasiskais Jeep. Attēlā redzamais automobilis ir aptuveni tik liels kā Compass, un tam ir gaumīgi atjaunināta zīmola atpazīstamā stila versija. Tas, protams, ietver slēgtu septiņu spraugu režģa variāciju, kuras otrajā spraugā vadītāja pusē ir spilgti zils e logotips.

Jā, tas izskatās pēc džipa. (Foto: Stellantis)

Taču ar to mūsu zināšanas par Jeep EV praktiski beidzas. Ir apstiprināts, ka sērijveida automobilis tiks izlaists 2023. gada sākumā kā 2024. gada modelis, bet vairāk informācijas tiks sniegts tuvāko mēnešu laikā.

Jeep jau ir spēris soļus elektrifikācijas virzienā, izstrādājot Wrangler 4xe un jauno Grand Cherokee 4xe ar plug-in hibrīddzinējiem.

Stellantis: vēl viens skatījums uz Ram EV

Ram 1500 EV reklāmas skices (Foto: Stellantis)

Sekojot līdzi pārējiem, Stellantis ir atklājis arī vēl dažus nākamā Ram 1500 EV attēlus. Atšķirībā no Jeep EV akumulatora elektriskajam Ram pagaidām lielākoties ir atstāts iztēles ziņā. Skicēs redzams Ram EV siluets, kā arī tā priekšpuse. Divi gaismas elementi pāriet izgaismotajos Ram uzrakstos uz režģa, piešķirot kravas automašīnai izteiksmīgu izskatu arī naktī.

Šis transportlīdzeklis var piesaistīt iztēli no jebkura leņķa. (Foto: Stellantis)

Tas pats stāsts ir arī aizmugurē. Skicē redzami aizmugurējo lukturu elementi, kas plūst uz augšu līdz aizmugurējo durvju augšdaļai, pēc tam lūst uz vidu un saplūst pie izgaismotā Ram uzraksta.

Iespējams, ka mums vēl kādu laiku būs jāgaida, līdz ieraudzīsim tuvāk pabeigtu Ram 1500 EV versiju. Šīs automašīnas izlaišana ir plānota 2024. gadā, tāpēc tā gandrīz pabeigtā formā var parādīties ne ātrāk kā nākamgad.

About the author

Sveiki, es esmu Artūrs. Man patīk viss, kas ir saistīts ar automašīnām. Patīk fotogrāfēt un ceļot, ka arī iepazīt jaunas vietas - mana sieva un bērni ir vislabākā kompānija. Es vienmēr esmu gatavs smieties un mīlu likt cilvēkiem smaidīt.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo - sazinieties ar mani, ja vēlaties aprunāties par automašīnām, fotografēšanu vai vienkārši par dzīvi kopumā!